Повернутись
Залучаємо молодь в оборонку

Дата публікації: 11.04.2024

Команда Укроборонпрому та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості відвідують топові технічні заклади вищої освіти в Україні.

Цього тижня це були Національний авіаційний університет та Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Випускниками цих закладів є і Міністр Олександр Камишін, і генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін, і Герой України Олег Коростельов.

Всі вони долучилися до візитів, адже популяризація професії зброяра серед молоді сьогодні у фокусі нашої діяльності.

Студенти скрізь охоче демонструють свої розробки: fpv-дрони та дрони-камікадзе, системи навігації та перехоплення відео від ворожих БПЛА, електроноші для евакуації поранених, павербанки і навіть РЕБ. Кажуть, готові приймати замовлення  на конкретні розробки, яких сьогодні потребують на передовій - звертаються з цими питаннями до міністра.

«Оборонка є стратегічно важливою галуззю. Це не тільки цікава робота і достойна оплата праці — це допомога Україні якнайшвидше вибити ворога з нашої країни. Чудово, що молодь обирає професії оборонного сектору», - каже Олександр Камишін.

Вітчизняна оборонка, як ніколи раніше, зараз може запропонувати випускникам цілком реальні перспективи.

«Сьогодні державний ОПК – це круто, - наголошує керівник Укроборонпрому Герман Сметанін. - Ми швидко осучаснюємося, реформуємося, впроваджуємо передові практики. У нас конкурентні зарплати. У нас активне партнерство зі світовими лідерами у виробництві зброї. Ну й найголовніше – своєю працею ми наближаємо Перемогу».

«Ми вже працюємо над програмами співпраці між українськими й закордонними університетами, над рекрутинговим центром. Наші підприємства чекають студентів технічних вишів на практику. І на роботу, звісно!» - додає заступниця міністра Ганна Гвоздяр.