Повернутись
Зброя підприємств Укроборонпрому зображена на нових воєнних марках Укрпошти

Дата публікації: 06.12.2022

Реактивна система залпового вогню «Вільха», переносний протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» та протикорабельний ракетний комплекс «Нептун», які довели свою ефективність у бойових діях, зображені на нових воєнних марках.

До Дня Збройних сил України Укрпошта випустила поштовий набір «Зброя Перемоги». На них зображена техніка, виготовлена підприємствами вітчизняного ОПК, а також передана західними партнерами Україні.

«Зараз всі підприємства Концерну працюють у посиленому режимі, збільшуючи й обсяги, і якість техніки, яку ми передаємо ЗСУ. Хочу, щоб на наступних марках було більше нашої високоточної та високоефективної зброї, яка кожного дня наближає нашу перемогу», — зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв під час урочистого спецпогашення марки.

З перших днів повномасштабної війни українська зброя у руках наших військових засаджує бавовною усю лінію фронту.

«Нептун» став на озброєння ЗСУ менш як два з половиною роки тому, а вже встиг показати себе справжнім володарем морів. Саме він відправив за відомою адресою відомий російський корабель – флагман чорноморського флоту рф, ракетний крейсер «москва».

Зі «Стугни» ворожу техніку вражали бійці АТО та ООС, проте свій зоряний час  «Стугна» отримала лише у 2022 році. Вона вкотре довела свою ефективність проти будь-якої бронетехніки ворога, але й показала здатність перетворюватися на засіб ППО.

Тільки за перші дні війни «Вільха» завдала близько 50 влучних ударів по ворогу. Вона нищить окупантів на всій лінії фронту, а серед цілей – системи протиповітряної оборони, станції РЕБ, піхота та бронетехніка.

Замовити марки чи повний поштовий набір можна тут: bit.ly/zbroya_peremohy. Частина коштів від продажу буде направлена на допомогу Збройним силам України.