Повернутись
Зброярі підприємств Укроборонпрому отримали державні нагороди

Дата публікації: 19.04.2024

17 працівників підприємств, які входять до Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість», нагороджено за сумлінну працю задля зміцнення обороноздатності держави.

Зброярів відзначили за вагомий особистий внесок у розвиток оборонно-промислового комплексу, самовідданість, професійність і з нагоди Дня працівника ОПК України. Серед державних нагород: ордени «За заслуги» III ступеня, медалі «За працю та звитягу», почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» та Почесні грамоти Кабінету Міністрів України. Одну з працівниць вшанували орденом «За заслуги» III ступеня посмертно. Нагороду отримали її діти.

«Дякую кожному та кожній, хто своєю сумлінною працею наближає Перемогу. Я пишаюся тим, що на наших підприємствах працюють сміливі та самовіддані люди, справжні професіонали та патріоти. Саме ви є надійною опорою Сил оборони України, саме ви виробляєте зброю, з якою наші захисники та захисниці йдуть у бій та б’ють ворога», – зазначає Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

«Дякую всім. І тим, хто сьогодні з нами, й тим, хто віддав найцінніше – своє життя. Українці – нація воїнів і зброярів. Це наше минуле, сьогодення й майбутнє. Кожен з вас робить величезний внесок у зміцнення обороноздатності країни, допомагає нести смерть ворогам. За це вам вдячна вся Україна»,розповів під час нагородження Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.